Dodany: 2011-08-04 12:58:32

 

Ceny w biurach geodezyjnychGeodeta wrocław, to osoba, która zawsze nam pomoże jeżeli chodzi o nasze problemy związane z wymierzeniem działki itp. Niestety jak wszyscy wiemy taka pomoc będzie nas trochę kosztowała.

 

Dokładnie rzecz ujmując to cena w biurze geodezyjnym są uzależnione głównie od tego co chcemy wykonać. Dla przykłady za sporządzenie mapki będziemy musieli zapłacić około 1000 zł, a cena będzie uzależniona od wielkości działki i jej przeznaczenie (budowlane lub prawne). Poza tym za wytyczenie będziemy musieli zapłacić około 300- 500 zł w zależności od tego czego to ma być jak widać usługi geodezyjne nie należą do najtańszych, ale są bardzo potrzebne, dlatego naprawdę warto jest czasem przygotować się na zostawienie u geodeta wrocław kilka tysięcy złotych.

 

Oczywiście tak naprawdę, gdyby nie geodeta wrocław to byśmy nie mieli nic, ponieważ geodeci również dzielą działki na mniejsze i taka usługa to koszt około 1500- 2000 zł w zależności od wielkości i tego na ile działek chcemy to podzielić. Oczywiście o dokładniejszych cenach dowiemy się już na miejscu u geodety, bo jak wiemy jest konkurencja i każdy posiada inne ceny..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ceny w biurach geodezyjnych
Nick: